خانه / زیبایی و سلامت / چگونگی استفاده صحیح از عطرها
ال سی کالا -perfume

چگونگی استفاده صحیح از عطرها

عطر را همیشه روی پوست تمیز به کار ببرید. ماندگاری یک عطر بیشتر به غلظت آن مربوط است. عطر اودو توالت یا پرفیوم را روی نقاط نبض دار بدنتان به کار ببرید. مانند پشت گوش‌ها در قسمت زیر آن، کناره‌های بینی، مچ دست و مچ پا، فاصله ساعد و بازو یعنی میان آرنج و یا پشت زانوی پا و کنار قوزک پا. عطر روی این مناطق مدت بیشتری می‌ماند. اگر شما اودو توالت استفاده می‌کنید، می‌توانید آن را در فضا اسپری کنید و در آن هوا قدم بزنید که عطر تمام بدن شما را پوشش دهد.
شما بهتر است پرفیوم را قبل از پوشیدن لباس به بدنتان بزنید، تا از لباسهای شما اندکی بیرون آید و در هنگامی که لخت می‌شوید بوی عطر شدیدتر شود.
اشتباه بزرگی که بسیاری از زنان و مردان انجام می‌دهند این است که عطر را مستقیماً روی لباسهایشان بکار می‌برند. بسیاری از عطرها روی لباس لکه های چربی به جای می‌گذارند و بوی عطر مدت کمتری باقی می‌ماند. پس از انجام این کار اجتناب کنید.
به یاد داشته باشید بهترین مناطق برای به کار بردن یک عطر، مناطقی هستند که گرما از خود خارج می‌کنند و در نتیجه بو از آنجا پخش خواهد شد. اطراف ناف، داخل مچ و پشت زانو مهمترین آنها می‌باشند. 

ال سی کالا – سیمرغ

درباره admin

Check Also

سایت های بررسی عطر و ادکلن اورجینال

1- عطر و ادکلن ال سی کالا 2- عطر و ادکلن 11 3- عطر و ادکلن 3 …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super